در جشنواره مخترعان:

عضو هیات علمی واحد نور در هفتمین جشنواره مخترعان حائز رتبه برتر شد

کد خبر: 541 تاریخ انتشار: 1397/12/26 نویسنده: نبی خلیلی
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نور گفت: با انجام کارها به صورت سیستماتیک می‌توان برای دانشگاه و صنعت درآمدزایی ایجاد کرد.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، بهزاد علاالدینی که روز گذشته در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار شد، در بخش دانشجویی و آزاد حائز رتبه برتر شد، اظهار کرد: برای رسیدن به درآمد‌زایی در واحدها کارها باید به صورت سیستماتیک انجام شود تا با کمک استادان متخصص بتوان صنعت دانش فنی را ارائه داد و هم درآمدزایی برای دانشگاه و صنعت ایجاد کرد.

وی افزود : در راستای تبدیل علم به ثروت و توسعه اشتغال پایدار و بومی تخصص‌محور که یکی از مأموریت های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور است توانستیم گام‌های اساسی برداریم.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نور اظهار کرد: با تلاش‌های علمی و خالصانه لیلا روزبه نصیرایی، استادان و دانشجویان پرتلاش و برتر گروه علوم و صنایع‌ غذایی این واحد دانشگاهی در بیش از یک دهه تحقیقات مستمر در زمینه محصولات غذایی پروبیوتیک توانستیم گام‌های اساسی و ارزشمند برداریم.

علاالدینی گفت: در این زمینه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور موفق شد با ارائه دو طرح دانش‌بینان تولید مکمل‌های پروبیوتیکی بومی با قابلیت استفاده در صنعت غذا به عنوان ماده اولیه تولید‌کننده غذاهای فراسودمند و سلامتی‌بخش و ارائه دانش‌فنی تولید محصول غذا-داروی پروبیوتیکی بومی، در هفتمین جشنواره مخترعان و مبتکران دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور، حائز رتبه و مفتخر به دریافت نشان مبتکر و مخترع برتر شود.

برچسب‌ها : بهزاد علاالدینی - پروبیوتیک - رتبه برتر - هفتمین جشنواره مخترعان

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1405    ديروز: 1674    اين ماه: 56718    تاکنون : 1995240