همايش بزرگ:

حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در راهپیمایی 22 بهمن

کد خبر: 533 تاریخ انتشار: 1397/11/22 نویسنده: نبی خلیلی
سرپرست، معاونين، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور، در راهپیمایی روز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند و با امام و رهبری پیمانی دوباره بستند.
image

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از نور، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم شهرستان نور در راهپیمایی 22 بهمن امسال و با بيان اينکه عزت و استقلال و اعتماد به نفس و انسجام ملي مهم ترين دستاورد چهل ساله انقلاب اسلامي است، گفت: توسعه و پيشرفت هاي مختلف در زمينه هاي علمي، پژوهشي، فرهنگي و غيره در کشور از آثار و برکات چهل ساله انقلاب اسلامي ايران است که همه ما بايد قدران نظام باشيم.

محمد احمدي يکي از دستاوردهاي پيروزي انقلاب اسلامي را تقويت روحيه خودباوري و اتحاد و همدلي در سطوح مختلف دانست و افزود: شرکت در 22 بهمن نماد يکدلي و يگرنگي ملت ايران بر اصول انقلاب و ارزش هاي اسلامي است.

وي بيان کرد: براي دفاع از امنيت و استقلال و پايبندي به نظام جمهوري اسلامي و همچنين حضور غرور آفرین و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امري ضروری است.

سرپرست، معاونين، استادان، کارکنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور، در راهپيمايي روز پيروزي انقلاب اسلامي شرکت کردند و با امام و رهبري پيماني دوباره بستند.

image
image
image
برچسب‌ها : 22 بهمن عزم و اقتدار نظام - امنيت و استقلال - پيماني دوباره با امام و رهبري

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


عضویت در خبرنامه

آمار بازدید       امروز: 1773    ديروز: 1805    اين ماه: 65157    تاکنون : 2003679