در راستاي برگزاري كيفي امتحانات:

برگزاري جلسه توجيهي با عوامل اجرايي امتحانات پايان ترم نيمسال اول 95-94

کد خبر: 144 تاریخ انتشار: 1394/10/16
دكتر متولي: همكاران محترم دقت لازم در انجام صحيح وظايف محوله داشته باشند.
image

به گزارش روابط عمومي واحد نور:  جلسه هماهنگي، برنامه ريزي و توجيهي مراقبين امتحانات نيمسال اول سال تحصيلي 95-94 با حضور رياست محترم واحد، معاون آموزشي، معاون دانشجويي و كاركنان واحد در دانشگاه آزاد اسلامي واحد نور برگزار گرديد. در اين جلسه دكتر متولي ضمن تقدير و تشكر از كليه عوامل اجرايي، به تشريح ضوابط و آئين نامه هاي مربوط به امتحانات پرداخت و در خصوص برگزاري هر چه بهتر و منظم تر امتحانات توضيحاتي را بيان داشت.

سپس دكتر متولي رئيس واحد نور به سه كيفيت دقت، صحت و زيبايي در برگزاري امتحانات و لزوم رعايت آن توسط مراقبين و رابطين اشاره نمود و اظهار داشت: ضمن اينكه رفتارها و كارها بايستي درست و صحيح صورت گيرد بايد همكاران محترم دقت لازم نيز در انجام صحيح وظايف محوله داشته باشند و زيبايي انجام كار نيز كيفيتي است كه بايد به آن توجه شود.

وي گفت: زيبايي در كلام، زيبايي در تذكر دادن، دقت در چگونگي انجام كار و درست عمل كردن كيفيت برگزاري امتحانات را افزايش داده و انجام كار كيفي در امتحانات از جمله وظايف همه ما و همكاران محترم است.

همچنين معاونين آموزشي و دانشجويي و مسئول برگزاري امتحانات نيز اشاراتي در خصوص ارتقاء كيفيت برگزاري امتحانات داشتند كه در پايان به سوالات حاضرين نيز از سوي هيات رئيسه پاسخ داده شد.

 

image
image
image
image
برچسب‌ها : امتحانات - امتحانات - جلسه توجيهي - جلسه توجيهي - عوامل اجرايي - عوامل اجرايي

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :    فراخوان همکاری در تولید محتوی - پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 1102    ديروز: 1243    اين ماه: 40596    تاکنون : 2829775